Nej pracant

Speedmaster XL 75 ANICOLOR

Tiskařské tornádo ANICOLOR rozmetá dlouhé čekání na zakázku a srazí ceny na kolena. Tímto kouskem krátíme vaši cestu k produktům jako první v ČR.

Poznejte výhody
digitálního ofsetu na vlastní kůži!

PRINECT – bdí nad kvalitou a spolehlivě řídí dílčí fáze zakázky

Kouzelná moc tří kláves (CTRL+P a Enter) funguje jen u domácích a kancelářských tiskáren. Cesta od získání podkladů po hotový produkt je v profi tiskárně o kapku složitější. Naštěstí. Jinak bychom vám sotva mohli dělat radost kvalitními tiskovinami.

Od dob, kdy byl tisk ještě v plenkách, už nějaká ta voda přetekla, a tak si domluvu s nemalým množstvím rozměrných strojů můžeme ulehčit i my. Vděčíme za to systému Prinect, který tvoří jeden z pilířů naší tiskařské magie.

Tento koumák totiž ošéfuje například automatizovanou kontrolu dat nebo nastavení tiskových, řezacích a dalších mašin. Umožní jednoznačné zadávání příkazů do výroby a dá nám echo o kvalitě a stavu zpracování.

Dost však bylo teorie. Vzhůru ke strojům! Jak že vypadá Prinect v praxi? Maká ve třech zónách.

VÝROBA

Udělat vám radost kvalitními tiskovinami není tak jednoduché jako pozvat holku do kina. Ze všeho nejdřív je potřeba pečlivě PŘIPRAVIT tiskové podklady. Následný TISK je pak už celkem brnkačka. Ale vítězné gesto v cílové rovince si můžeme dovolit až po DOKONČENÍ všech potiskových úprav. A kdo vše má úspěch na svědomí?

PŘIPRAVUJEME

Prepress Manager

Prepress Manager: V předtiskové fázi zajišťuje modul Prinect Prepress Manager (na základě „JDF informací“ z Prinect Prinanace) automatické vyřazení a kontrolu tiskových dat.

Certifikovaný nátisk

Jedná se o důvěryhodné zpětné ověření přesnosti barevného rozlišení nátisku po vytištění. Aby bylo možné nátisk certifikovat, musí být opatřen kontrolními CMYK proužky, které jsou vytištěny na jednom archu spolu s nátiskovaným souborem.

Osvitová jednotka CTP

Pod těmito třemi písmenky se skrývají anglická slova Computer to Plate. Zjednodušeně řečeno jde o to, že místo hmotných kopírovacích podkladů jsou tiskové předlohy pro osvit uloženy v řeči jedniček a nul v paměti počítače. CTP je zárukou rychlejšího zhotovení tiskových forem a kvalitnějších tiskových bodů. Přináší také úsporu práce i materiálu.

TISKNEME

Technologie

Heidelberg Speedmaster XL 75 ANICOLOR

Náš největší pracant je nejen výkonný, ale i šetrný. Spotřebuje méně barev a provozních chemikálií. Zanechává po sobě výrazně nižší karbonovou stopu CO2 a makulaturu má oproti běžnému ofsetu až o 90 % menší.

Technologie

Heidelberg Linoprint C751

Specialista na malonákladový tisk. Díky digitálnímu tisku se i vaše malá zakázka může měřit s ofsetem, a to jak v kvalitě, tak i v možnostech dalších úprav. Navíc můžeme podle vašich přání hned provádět barevné korekce. Linoprint C751 se postará také o tisk variabilních dat.

Technologie

Polly Performer 266

2barevný tiskový stroj díky obracecímu zařízení umožňuje najednou tisk po obou stranách archu. Je to dobré na knihy, tisk předek a zadek najednou/oboustranně.

DOKONČUJEME

Technologie

Snašecí linky na vazby V1, ST 100 a V2

Vaše materiály sešijí do sešitové vazby V1. Poradí si s brožurami do šířky 10 mm. Na silnější publikace vám nabídneme jiný druh vazby.

  • Heidelberg Stitchliner ST 100
  • Horizon SC 200 A
Technologie

Falcovací stroje

Falcovačka poskládá vaše tiskoviny do výsledné podoby. Pomocí těchto strojů dáme tvar vašim různým skládaným letákům, dále pak přípravy pro V1, V2, V4, V8 atd.

  • Heidelberg Stahlfolder KH 78
  • Horizon AFC-566FKT
Technologie

Řezací centrum Polar 92 XT

Zlaté české ručičky. Jistě, ale řezání svěřujeme výhradně našemu digitálnímu stroji.

Naprogramujeme ho a řezačka je v akci nekompromisní. Všechny neposedné papíry navíc předtím srovná do latě naše střásačka. Proto mají vaše tiskoviny na milimetr přesný a rovný řez.

Technologie

Vázací centrum Twinwire

Vázací centrum dá do kupy stolní i nástěnné kalendáře, diáře nebo eurobloky. Pomocí brožované či šité vazby spojí spousty vašich dalších tiskovin.

Technologie

Bigovací stroj CreaseMatic Auto 50

Tato programovatelná mašinka se postará o to, aby vaše materiály vytisknuté na silnějších materiálech přežily ohýbání bez újmy. Zásluhu na tom mají vytlačené rylky – bigy, které zajistí ohyb bez nežádoucího popraskání či polámání okolí.

Technologie

Lepicí stroj V2 Horizon Bq 280 PuR

Díky velmi silnému PuR lepidlu se vaše knihy nebudou rozpadat, protože vazba V2 je v našem podání pružná a trvanlivá. Lepidlo bez problémů zvládá i křídové papíry. Navíc je ekologické a zároveň ekonomické.

Technologie

Laminovací stroj Foliant 520 HP

Pokud potřebujete zvýšit odolnost vašich tiskových materiálů vůči mechanickému poškození nebo je chcete ochránit před vlhkostí, laminovací pracant Foliant to zajistí. Stačí si jen vybrat druh fólie (lesk, mat, struktura, SoftTouch).

Technologie

Ruční balení

Jsou formáty, kterým více prospěje ruční balení. U ádvojkových plakátů proto necháváme balicí automat odpočívat a do akce povoláme šikovné ruce našich pracovníků.